המלצות

  1. בית
  2. המלצות
סינון תוצאות
המלצה כללית

הי הילה, מה שלומך? רציתי לעדכן אותך שקבלתי תעודת מצטיין דיקאן בלימודים, וזאת הזדמנות עבורי להגיד תודה! ההצטיינות הזאת הגיעה אחרי  תקופה מאוד משמעותית בשבילי, בה עברתי תהליך עמוק עם עצמי, התחדדתי, התפקסתי, ואני מרגישה עכשיו שלמה ומגובשת מאי פעם. את לקחת חלק בתהליך הזה והיית שם כשהייתי צריכה ואני מאוד מעריכה את זה, מאוד! ובכלל החיים שלי עברו שינוי משמעותי מאוד מאז שהגעתי אליכם לפני כמעט 4 שנים, בזכותכם סיגלתי לעצמי הרגלים שישארו איתי כל החיים ואני אסירת תודה על כך!

אוהבת המון, ל.ש חיפה

פציאליס

הילה ושי היקרים, מיליון תודות על המקצועיות חסרת הפשרות, המסירות והלווי שנתן כ"כ הרבה אור ותקווה. אתם בלתי נשכחים.

פ.מ חיפה

שיתוק לאחר אירוע מוחי

לכבוד הילה היקרה (מרכז רותם) שלום רב, אני מ. אשתו של ס. רציתי להודות לך מכל הלב על הטיפול שלך בבעלי, העבודה האיכותית מכל הלב שתשתפי כמה שיותר אנשים במה שעברנו כדי שיועדד למי שאין תקווה. בעלי בן 54 עבר אירוע מוחי קשה מאוד לפני שנתיים. היה חודש מונשם מורדם, היה ב-3 שיקומים שונים בבתי חולים. האחרון שבהם  היה בבני ציון והשתחרר עם המשפט זהו עד פה, לשמור על מה שיש, הוא היה עם  רגל ויד ימין משותקים, על כיסא גלגלים. עד שהכרנו אותך במקרה והתחדשה התקווה. אנחנו עכשיו אחרי 5 חודשים, בעלי כבר הולך עם מקל, לא הליכון, הולך לשירותים לבד, קם לבד מהמיטה והכל בזכותך, היית לנו עולם במלואו, הרופא, המרפאה בעיסוק, הפסיכולוגית, היועצת הכל.

ועכשיו החיים שלנו השתנו, ועדיין מתקדמים. אנחנו אסירי תודה, שתהיי בריאה ותעזרי לעוד אנשים. אוהבים ומעריכים אותך מאוד.
ס.א.מ

פציאליס

הילה, הגעתי אלייך אחרי שקבלתי פציאליס קשה בצד שמאל. העין שלי לא נסגרה, לא הצלחתי לדבר ברור, אף אחד לא הבין אותי והפה שלי היה עקום. היה לי קשה לשתות מים, קשה לאכול. אחרי כחודש כבר חזרתי לדבר ברור והמרק כבר לא נזל כשאכלתי. ואחרי חודשיים וחצי חזרתי לעצמי. תודה לך, עזרת לי מאוד.

ע.ל יקנעם

מחלות עור

הילה חביבתי, רצתי להודות לך על הטיפול המסור בי, בעור שלי ובכל היתר. בזכות הטיפול עברו לי הפצעים והצלקות הרבות שכיסו את גופי, התחלתי לישון בלילות, התחלתי לחיות, הצלחתי להתרכז בעבודה ועוד.

תודה רבה, ע.

נרקולפסיה

לכבוד מרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה – מכתב תודה והערכה. ברצוני להודות ולשבח את שי מ"מרכז רותם" על תפקידו ופועלו. במהלך 9 השנים האחרונות הנני סובלת ממחלת השינה ,הנקראת "נרקולפסיה ,"מחלה המתאפיינת בהרגשת עייפות תמידית כאשר כמות השינה איננה משנה את רמת העייפות. בנוסף התאפיינה אצלי המחלה בכאבי גוף שלוו במתח, עצבים, חוסר ריכוז ולחץ. הלכתי לרופאים מומחים ובנוסף טופלתי במתן כדורים בשם "פרווג'יל" 4 פעמים ביום, אך ללא הצלחה, כיוון שאין למחלה עצמה מרפא ובכך לא התאפשר לי לנהל אורח חיים תקין. כשהכרתי את שי דרך מכרים, הופתעתי לגלות אלטרנטיבות טיפול אחרות באמצעות: דיקור ,הרגלי תזונה, כושר גופני ותערובת  צמחים שהורכבה במיוחד עבורי. לאחר כחודשיים הופסקו הכדורים. המשכתי בתהליך שתיית תערובות הצמחים, וטיפולי הדיקור והתזונה. הורגשה הקלה, תפקדתי בצורה יוצאת מהכלל, נעשיתי הרבה יותר רגועה, מרוכזת, הכאבים בגוף חלפו ולא הרגשתי את כאבי הראש שהיו לי בעבר והכי חשוב העייפות נעלמה!!! מזה כחודש הופסקה גם תהליך שתיית תערובת הצמחים כיון שיש שיפור ניכר במצבי וירדנו לטיפול אחד בשבוע במקום שניים, שלושה.

אני ממליצה בחום על מרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה ובמיוחד לחולים במחלה זו בעקבות יחס חם ואישי ,ליווי צמוד, המקום אסתטי, נקי ומשרה אווירה ביתית.

בברכת יישר כוח,
ע.ח.

שיתוק לאחר אירוע מוחי

רציתי להודות לשי והילה. הגעתי למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה לטפל בשיתוק ברגל וביד, לאחר אירוע מוחי. לפני כשנה עברתי אירוע מוחי קשה, וממנו יצאתי עם שיתוק ברגל שמאל וביד שמאל. לא יכולתי ללכת, התניידתי אך ורק בעזרת כיסא גלגלים, לא יכולתי, להתלבש לבד, להתקלח לבד, לכל פעולה נזקקתי לעזרה. אתם שי והילה, במרכז רותם, הראתם לי שניתן גם אחרת. כיום כחצי שנה לאחר הטיפול שלכם, אני מצליח ללכת על מקל, לבד בעצמי, וביד שמאל ניתן לראות שיפור משמעותי, אני הולך לבד, מתקלח לבד. חזרתי לעצמי. נכון שהטיפולים לא נגמרו ועדיין יש לי עבודה רבה, אך מיכולת לשבת על כיסא הגלגלים ולקבל עזרה יומיומית של בני המשפחה,
אני עצמאי!
הטיפול שלכם מלא אותי תקווה ורצון להמשך ולהתקדם יום יום.

מודה לכם מאוד,
מ.ו מעוספיא.

אישיאס

הגעתי אליכם למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה, שבר כלי, בעיצומו של התקף אישיאס קשה, הנמשך כבר כשבועיים. סבלתי מהקרנה וכאב דוקר מאיזור הישבן ועד אצבעות כף הרגל. היה לי קושי אדיר לשבת, לעמוד וללכת, לא ידעתי מה לעשות עם עצמי מרוב כאבים. לאחר מספר מצומצם של טיפולים יומיים אתם, שי והילה, עזרתם לי לחזור שוב לחיים תקינים, ללא הכאבים שמהם סבלתי, וללא ההגבלה בתנועה.  לימדתם אותי איך לשבת וללכת נכון יותר, וכמובן איך להמנע ממצב זה.

תודה על הכל,
מ.ר מהקריות.

פוריות

שמי נ.ד מאזור המרכז בת 29. לאחר שעברתי 5 הפלות בשנתיים האחרונות, וניסיתי לא מעט טיפולים שונים הגעתי אליכם במצב לא מזהיר, מלבד מצב נפשי ירוד וחוסר רצון לתפקד, חולשה חזקה, סחרחורות ומה לא. לאחר שערכתם לי אבחנה מסודרת, בניתם לי תפריט מאוזן יותר, עברתי אצלכם טיפולים בדיקור והתאמתם לי הרכב צמחים הרגשתי שאני מתחילה לחזור לעצמי, פשוט גרמתם לי להרגיש שאני שוב "עומדת על הרגליים". כיום לאחר מספר חודשים של טיפול אני בהריון בשבוע 20 והאושר עילאי.

תודה תודה, ורק בריאות
נ.ד.

אטופיק דרמטיטיס

שלום, שמי ע.כ. רציתי לספר ולהודות על הטיפול שלכם באטופיק דרמטיטיס. מאז שאני זוכרת את עצמי, המפרקים שלי יבשים ומגרדים, ומתחת לעיניים יש לי יובש שלא עובר. שנים שאני מורחת מייק אפ, וכל משחה שיצאה לשוק, רק שלא יראו  איך העיניים שלי נראות בבוקר ללא משחות. אפילו מהחבר שלי אני מתביישת. ולאחר שהגעתי למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה, ערכתם לי אבחנה, דקרתם ושיניתם את התזונה שלי ובנוסף ונתתם לי את הפורמולה שלכם. לאחר שבוע וחצי, הגירוד פסק, ובהמשך הטיפול היובש נגמר. איזה כייף אני כבר לא צריכה להימרח בכל משחה אפשרית, שנה אחרי ואני כמו חדשה,  נקייה מאטופיק דרמטיטיס. כל מה שנשאר לי לומר זה: תמשיכו כך.

מוקירה ואוהבת,
ע.כ חדרה.

אטופיק דרמטיטיס

להילה ושי המקסימים, רציתי להודות לכם על הטיפול המסור בבני ע.א. בן ה-7 שהגיע אליכם עם התקף קשה של אטופיק דרמטיטיס. מגיל שנה סובל בני מהתקפים של אטופיק דרמטיטיס, שהתבטאו בעור יבש ומגורה ובפצעים שנוצרו עקב הגירוד בקפלי הברך והידיים, פנים הזרוע ובגב. הגרד מפריע לו מאוד במהלך פעילות היום יום, ומפריע לו להירדם בלילה. לאחר שהילה ושי עשו אבחנה מעמיקה, הם החליטו לתת לבני את פורמולת צמחים סינית. יומיים לאחר שהחל לקחת את הפורמולה, הצליח בני להירדם בקלות בלילה. שבועיים לאחר שהחל לקחת את הפורמולה עברו מרבית הפצעים, ומראה העור השתפר. חודש לאחר תחילת הטיפול לא נותר זכר לפצעים והעור נראה נורמאלי לחלוטין.

ישר כוח,
ג.א וע.א.

תמיכה לאחר לידה

להילה ושי הנהדרים, זוכרים איך הגעתי אליכם? הגעתי למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה חודש לאחר לידת בתי הבכורה מאיה, התלוננתי על חולשה חזקה ודימום לאחר לידה שטרם פסק, בנוסף, על כך שהתינוקת  מאיה איננה רגועה, וחשדתי בכך שאין לי מספיק חלב, ולכן שקלתי להפסיק להניק ולעבור לתחליפי חלב אם. התייעצתי בעניין עם רופא המשפחה שלי שלא גילה התנגדות לטיפול. לאחר אבחנה מדוקדת שביצעו שי והילה התחלתי לקחת את פורמולת הצמחים אשר הילה ושי רקחו עבורי, לאחר מספר ימים של לקיחת הפורמולה פסק הדימום, ייצור החלב גדל, ושתינו נרגענו, אני ומאיה הקטנה. לאחר שבועיים נוספים של נטילת הפורמולה ירדה העייפות באופן משמעותי ומאז אני מניקה בהנאה.

באהבה והערכה מלאה,
ט.ה בת 30.

שיעול טורדני

הגעתי אליכם עם שיעול שנמשך למעלה מ-3 חודשים. השיעול הפריע לי מאוד לתפקד במהלך היום, משום שברגע התחילה ההתקפה לקח לי יותר משעה להירגע. ובהתקפה חזקה של שיעול, דבר שקרה לפחות 5 פעמים ביום, לא נעים לומר ברח לי שתן… מצב זה גרם לחוסר נוחות רבה, ואי נעימות… התביישתי לצאת ובכלל ללכת לעבודה עם עוד מספר בגדים להחלפה. לא נעים. משהגעתי למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה, אתם, הילה ושי טיפלתם בי, והבנתם את מצבי, כבר לאחר 2 טיפולים  לא ברח לי שתן, גם אם השתעלתי. ולאחר עוד 2-3 טיפולים פחתו השיעולים, ולאחר שבוע וחצי פסקו השיעולים הטורדניים. מה לא ניסיתי לפני כן, ודבר לא הועיל. הודות לכם אני בריאה, לא שיעול, וללא המבוכה הנוספת. עכשיו אני יודעת שיש לי על מי לסמוך.

שוב תודה,
מ.ד.

פציאליס

שמי מ.ו. הגעתי למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה, להילה ושי בעקבות אירוע שהיה לי. התעוררתי בבוקר עם חצי פנים עקומים וכואבים מאוד, לא הצלחתי לסגור את העין, לא הצלחתי לשתות מים מכוס, המים נשפכו… רצתי מהר לרופא שלי, והוא אבחן אותי ואמר שזה פציאליס ולחכות כ -3 חודשים אולי זה יעבור, והמליץ על לקחת סטרואידים. שי והילה רביד עזרו לי מאוד, ערכו אבחנה מאוד יסודית, וטיפלו בי מספר פעמים בשבוע, נתנו לי צמחי מרפא, ולאחר שבוע חזרתי לשתות בלי שישפכו לי המים מהפה… הכאבים החלו לרדת, לאחר שבועיים נוספים העין כבר נסגרה לגמרי. ולאחר כחודש אני כבר כמו חדש ללא זכר של האירוע המפחיד שאירע לי.

אני מודה לכם מעומק ליבי,
תמשיכו בעבודת הקודש שאתם עושים יום יום.
מ.ו.

פסוריאזיס

הגעתי למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה לטפל בפסוריאזיס שממנו סבלתי כ- 8 שנים, בעקבות משבר שעברתי. הפצעים הופיעו בעיקר על הרגלים והמרפקים. פצעים מגרדים ואדומים עם קשקשת אפורה ומכוערת. מצב זה גרם לי לאי נוחות רבה, מנע ממני ללבוש בגדים קצרים בקיץ ולנעול סנדלים. לאחר חודשים של טיפול שכלל: דיקור, צמחים, ושינוי תזונתי, נעלמו מרבית הפצעים. לאחר ארבעה חודשים של טיפול נעלמו כל הפצעים. ממליץ לכל  מי שסובל מפסוריאזיס לבוא ולקבל טיפול. תודה ענקית להילה ושי המקסימים!

ש.כ, חיפה

מיגרנה

שמי ר.ל ואני בשלהי שנות ה-40. כבר מגיל צעיר מאוד (12) התחלתי לסבול מהתקפי מיגרנה קשים שכללו בחילות והקאות, חולשה וקושי בתפקוד היומיומי, כאשר כל התקף נמשך כשלושה ימים. לפני מספר שנים עברתי תקופה קשה של התקפים קרובים מאוד זה לזה, כאשר הכאבים היו בלתי נסבלים וכל התקף היה מסתיים בהקאות מרובות ותסמיני 'פוסט טראומה' לא נעימים בעליל ושנמשכו כיומיים בכל פעם. ניסיתי כמעט כל תרופה אפשרית. ניסיתי גם טיפולי רפלקסולוגיה. טיפולי הרפלקסולוגיה אמנם סייעו – אבל כל עוד הייתי בטיפול, ברגע שהפסקתי את הטיפול חזרו ההתקפים. ואז גיליתי את מרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה. הגעתי למרכז סקפטית מאוד בשל כל הניסיונות כפי שתיארתי… אבל – מרגע שפגשתי את הילה ושי הבנתי שהגעתי למקום אחר. היחס הלבבי, האישי והמיוחד שלהם כבר עושה חלק ניכר מהעבודה. עברנו יחד תקופה שבה קיבלתי טיפולים בשילוב עם צמחי מרפא שבעקבותיהם פחת מספר ההתקפים ומרווח הזמן בין התקף להתקף גדל. גם כאשר היה התקף – עוצמתו פחתה בצורה משמעותית. ולא הגעתי יותר למצבים של בחילות והקאות בזמן התקף, וכמובן גם לא לחוסר תפקוד. וזה – למי שמכיר ויודע מהי מיגרנה – הישג עצום! לסיכום – אני מודה מאוד להילה ושי על היותם מי שהם ועל הטיפול המסור והמיוחד שלהם שהביא למהפך בחיי.

תודה, תודה ושוב תודה.
אוהבת אתכם מאוד.
ר.ל.

הרפס זוסטר (שלבקת חוגרת)

הגעתי למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה, בעקבות המלצה של חברים. במשך שנים סבלתי מהתקפים חוזרים ונשנים של הרפס זוסטר (שלבקת חוגרת) שהתבטאו בשלפוחיות כואבות על פני הגב ובצד הגוף. הכאב היה עז ובלתי נסבל עבורי, וכל התקף משמעתו עבורי היה לעבור את שבעת מדורי הגיהנום. לטיפול הגעתי כאשר אני בעיצומו של התקף ואני סובלת מכאבים עצומים. להפתעתי, תוך כדי כך שאני שוכבת עם המחטים, חשתי בהקלה בכאבים, וכשחזרתי הביתה, הצלחתי להירדם לאחר שיומים לא עצמתי עין. לאחר מספר טיפולים, נעלמו הכאבים כלא היו. ומאז כבר 6 שנים שאינני סובלת מהתקפים.

ל. מועצה איזורית מגידו

מחלות עור

אני, א.ל בת 46, סבלתי במשך 10 שנים מבעיות עור מציקה ביותר: כתם אדום-סגול גדול מאוד ברגל ימין, שבנוסף לפן האסתטי, לא הפסיק לגרד, והציק לי ללא הרף, ולא עזרו כל הביקורים אצל מומחים לרפואת עור, הבדיקות שעברתי, והמשחות שקיבלתי. כשהגעתי למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה ספרתי להילה ושי שבעלי אמר שאחריכם אני הולכת רק לווטרינר. בעקבות הפגישה הראשונה התחלתי לקבל פורמולת צמחים ושני טיפולי דיקור בשבוע. לאחר חודשיים של טיפול חל שיפור ניכר בצבע הרגל והגרד פסק. לאחר ארבעה חודשי טיפול חזר צבע הרגל באזור הכתם להיות כמעט נורמאלי. כיום – 5 שנים לאחר הטיפול, צבע הרגל שלי הוא נורמאלי לחלוטין.

א.ל

אלרגיה

הופנתי למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה על ידי חבר, שמי ג א. בן 45 מנהריה, ואני סובל מאלרגיה חריפה בעונות מעבר. הגעתי בעיצומו של התקף אלרגי קשה שכלל: נזלת שקופה מרובה, דמעת, התעטשויות מרובות וגרד בכל הגוף. בעונות המעבר אני ממש מוגבל, קשי לי לתפקד בחיי היום יום עקב כך. קיבלתי טיפול של אנטיהיסטמינים וסטרואידים, שמצד אחד עזרו להשקיט את התופעות, אך מן הצד השני גרמו לתופעות אחרות. ברגע שהפסקתי לקחת את התרופות – כל הסימפטומים חזרו… לאחר שהילה ושי בצעו אבחנה מדוייקת, הם נתנו לי את פורמולת צמחים. אחרי יום של לקיחת הפורמולה הייתה ירידה משמעותית בסימפטומים, ולאחר 3 ימים הסימפטומים חלפו. הם המליצו לי להמשיך ולקחת את הפורמולה במינון נמוך למשך חודש, ולשוב ולקחת את הפורמולה במינון נמוך לפני עונת המעבר הבאה.

תודה מקרב לב,
ג.א מנהריה

בעיות מחזור

להילה ושי – יקיריי, רציתי להודות לכם על הטיפולהגעתי אליכם  למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה, על הקרשים,   בזמן המחזור החודשי שלי, עם תלונה של נפיחות בטנית וכאבים חזקים בבטן התחתונה, ובמצב נפשי רע, לא נעים להגיד, עצבנית מאוד. במהלך התשאול פרצתי בבכי, אוי, ממש לא נעים לי, אך כך היו  תמיד היומיים הראשונים של המחזור החודשי שלי – מצבי הרוח שלי השתנו  בקלות ובמהירות. מלבד זאת לא ידעתי אף פעם מתי המחזור יגיע: פעם הוא איחר בשבוע ופעם מקדים בשבועיים,  וכך קרה ב-5 שנים האחרונות. לאחר שבצעתם לי אבחנה יסודית ביותר (מעולם לא שאלו אותי שאלות כאלה), לאחר חודש של לקיחת הרכב צמחים באופן סדיר, דיווחתי שהמחזור הגיע לאחר 34 ימים, ללא כאבי בטן, אך עדיין יש מצבי רוח משתנים ונפיחות בבטן. לאחר חודשיים נוספים של טיפול, דיווחתי שהמחזור מגיע כל 28-30 יום, כמעט ללא סימפטומים נוספים, אני מרגישה טוב, ולא סובלת ממצבי רוח משתנים. תודה, תודה, חזרתי למה שהייתי פעם אני מרגישה נורמאלית (כמעט).

י.ב בת 35 מתל אביב

דיכאון ופוסט טראומה

שמי ש.א בת 54. הופניתי למרכז רותם – המרכז לרפואה משלימה על ידי הפסיכיאטר שלי בעקבות פגיעת ראש, שקרתה כשנה וחצי לפני הגעתי למרכז רותם. פגיעה זו גרמה לי לתסמינים של דיכאון ופוסט טראומה, אבל בנוסף סבלתי גם מכאבי ראש קבועים, שגרמו לי להרגיש שכאילו קסדה מונחת על ראשי, וגם מתחושות מוזרות של ריחות חזקים, מסחרחורות ונשירת שיער. מאז שהתרחשה הפגיעה בראשי לקחתי רשימה ארוכה של תרופות, אך לא חל שינוי במצבי. ועקב כך אינני עובדת, ואינני מצליחה לתפקד בבית באופן מלא. כשבוע לאחר תחילת הטיפול התחלתי לשים לב לשינוי בהרגשתי, שהלכה והשתפרה משבוע לשבוע. כחודש לאחר תחילת הטיפול חזרתי לעבוד. לאחר שלושה חודשי טיפול חלפו כאבי הראש והסחרחורות כמעט לחלוטין, ופסקה כמעט לחלוטין הנוכחות של ריחות מוזרים. בעצה אחת עם הפסיכיאטר התחלתי לקחת מינון מופחת של תרופות, כשהמטרה המוצהרת היא להפסיקן כליל.

לסיום יש לי רק דבר אחד לומר: תודה ענקית על הטיפול המסור.

ש.א.

תפריט